Poznaj naszych specjalistów

Apolonia Borzęcka
Psycholog, psychoterapeutka psychodynamiczna w trakcie certyfikacji

Specjalizuję się w leczeniu zaburzeń osobowości oraz nerwic. Swoją pomoc kieruję również do osób zmagających się z kryzysem życiowym, niskim poczuciem wartości, brakiem motywacji, a także doświadczających trudności w funkcjonowaniu społecznym i emocjonalnym, w tym w relacjach interpersonalnych.

Joanna Sadowska
Psycholog, psychoterapeutka Gestalt w trakcie certyfikacji

Najważniejsze jest dla mnie Twoje bezpieczeństwo. Chcę, byś czuł(a) się zaopiekowany(a). Nie zawsze będzie łatwo — każda rewolucja to efekt złości, a zmiana to dziecko buntu. Ja będę z Tobą tam, gdzie Cię wiatr wywieje — czy na mieliznę, czy na wyspę, czy na otwartą wodę. W naszej relacji nigdy nie zostaniesz sam(a).

Monika Grochocka Prorok
Psychoterapeutka integracyjna w trakcie certyfikacji

Pracuję w zakresie problemów rozwojowych, osobowościowych i zaburzeń nastroju. Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji. Dużą uwagę przykładam do relacji terapeutycznej bo to ona jest fundamentem zmiany dla klienta. Wierzę w potencjał rozwojowy każdego człowieka, który uwalnia się gdy tworzymy mu sprzyjające warunki.

Krzysztof Juchacz
Psychoterapeuta Gestalt

W gabinecie pracuję z przekonaniem, że moim zadaniem jest przede wszystkim z ludźmi rozmawiać. Ta wydawać by się mogło prosta czynność sprawia, że terapia nie jest tu celem samym w sobie, jest poniekąd efektem ubocznym, a proces zmiany, zdrowienia, dzieje się niejako przy okazji spotkania. Czasem nie trzeba wiele.

Natalia Moroz
Psychoterapeutka Gestalt

Pomagam przetrwać kryzys wywołany wojną i jej liczne konsekwencje. Wspieram w okresie adaptacji w kraju, który udzielił schronienia.  Jestem przekonana, że dzięki wsparciu każdy może znaleźć wyjście z trudnych sytuacji życiowych, zbudować dla siebie wsparcie i zacząć żyć pełnią życia.

Alicja Grupka
Psychoterapeutka Gestalt

W swojej praktyce terapeutycznej stosuję nie tylko podejście humanistyczno-egzystencjalne, ale również wprowadzam techniki poznawczo-behawioralne oraz elementy Analizy Transakcyjnej. Swój warsztat rozwijam wielokierunkowo. 

Monika Narożna
Stażystka, psychoterapeutka w trakcie certyfikacji

Jestem psychoterapeutką psychoanalityczną w trakcie 4-letniego szkolenia w Psychoanalitycznej Szkole Psychoterapii PTPP w Poznaniu.Najważniejsza jest dla mnie otwartość na drugiego człowieka i autentyczna ciekawość, bez oceniania czy narzucania swoich rozwiązań. Uważam, że zbudowanie bliskiej, nieoceniającej relacji z drugim człowiekiem jest niepowtarzalną szansą na zobaczenie siebie i różnych problemów w nowy sposób i na skuteczne zmierzenie się z nimi.

 
Klaudia Oljasz
Stażystka, psychoterapeutka w trakcie certyfikacji

Jestem socjolożką aktualnie w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego

w nurcie poznawczo-behawioralnym. W pracy ważne jest dla mnie stworzenie zdrowej, bezpiecznej relacji w oparciu o szczerość i zrozumienie. Wierzę, że wartościowa relacja terapeutyczna jest jedną z ważniejszych składowych udanego procesu terapeutycznego. Zależy mi na towarzyszeniu w podróży do osiągnięcia preferowanych zmian i celów terapeutycznych. 

 
Małgorzata Sawicka
Stażystka, psychoterapeutka w trakcie certyfikacji

Ukończyłam studia magisterskie w obszarze psychologii, specjalność psychologia kliniczna. Obecnie jestem w trakcie szkoły psychoterapii w ujęciu integracyjnym. Do człowieka w procesie terapii podchodzę holistycznie. Połączenie równowagi ciała i umysłu, daje bowiem możliwość zdrowej relacji z samym sobą i całym światem. W pracy, koncentruję się więc, na znaczeniu tych elementów i integrowaniu człowieka jako całości. 

Joanna Stasiewska
Stażystka, psycholożka

Nazywam się Joanna Stasiewska. Jestem psycholożką i uczę się w szkole psychoterapii Gestalt. Psychologię ukończyłam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, gdzie realizowałam specjalności: psychoterapia zaburzeń psychicznych oraz seksuologia kliniczna. Swoją wiedzę psychologiczną poszerzam na różnych warsztatach i szkoleniach. Pracuję w języku polskim i angielskim. 

Anna Malinowska
Stażystka, psychoterapeutka w trakcie certyfikacji

Nazywam się Anna Malinowska, jestem psychoterapeutką Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej w trakcie szkolenia. Wspieram osoby, które zmagają się z problemami w relacjach z innymi, z niskim poczuciem własnej wartości oraz brakiem motywacji lub doświadczają lęków.

Aneta Kamińska
Stażystka, psychoterapeutka w trakcie certyfikacji

Jestem psychologiem. Ukończyłam studia psychologiczne o specjalności klinicznej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aktualnie studiuję psychoterapię w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii w nurcie integracyjnym. Pracuje z osobami dorosłymi. Oprócz psychoterapii interesuje mnie neuropsychologia, doświadczenie z tego obszaru nabywam w szpitalu na oddziale neurologicznym i udarowym. W  mojej pracy korzystam z aktualnej wiedzy psychologii klinicznej oraz poddaję się regularnej superwizji.

Marcin Bieniasz
Stażysta, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji

Jestem absolwentem teologii na UKSW w Warszawie oraz w trakcie szkolenia na  Studium Psychoterapii Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich.  Pracuję z osobami zmagającymi się z problemami w zakresie przeżywania i wyrażania emocji, doświadczającymi trudności w relacjach z najbliższymi i w społecznym funkcjonowaniu. Szczególnie są mi bliskie problemy pojawiające się na styku wiary i psychologii związane z niewłaściwym obrazem Boga i ukształtowane w trakcie przemocowego wychowania religijnego.

Denis Sokołowski
Stażysta, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji

Jestem terapeutą Gestalt w trakcie szkolenia. Pomagam osobom, które zmagają się z lękiem, depresją, a także tym, którzy doświadczają trudności w zaakceptowaniu siebie. Swoim klientom pomagam zrozumieć myśli, emocje i zachowania. Podczas sesji skupiam 100% uwagi na wysłuchaniu klientów. Tworzę bezpieczną przestrzeń, która sprzyja wyrażaniu uczuć i myśli z łatwością i otwartością.

Asystentka terapii

Jestem osobą pierwszego kontaktu, zapewnię Ci wsparcie psychologiczne oraz pomogę Ci wybrać nurt i psychoterapeutę. Możesz liczyć na poufność i pełną wyrozumiałość z mojej strony. Z ciepłem i empatią odpowiem na Twoje pytania oraz udzielę Ci pomocy. Tworzę w naszym ośrodku bezpieczną przestrzeń i ciepłą atmosferę. Zajmuję się również psychoedukacją. 

Julia Harendarz
Asystentka terapii

Dbam o komfortową atmosferę w naszym ośrodku, będę przyjaznym głosem który usłyszycie w słuchawce oraz uśmiechem który zobaczycie gdy zawitacie w nasze progi. Dbam o to, aby każde spotkanie odbyło się planowo oraz służę pomocą każdej osobie, która się u nas pojawia.

Karina Szczęsna
Założycielka Livart

Pracuję z parami oraz prowadzę superwizję. Uczę psychoterapeutów, jak zacząć pracę w zawodzie i pomagać mądrze. Od 2015 prowadzę bloga o psychoterapii, a w 2019 zorganizowałam 1. edycję programu stażowego dla psychoterapeutów. 

Wizyta u psychoterapeuty

Umów się na konsultację

Wybierz termin konsultacji psychoterapeutycznej, specjalistę, z którym chcesz się spotkać, i zarezerwuj wizytę w Ośrodku Psychoterapii Livart – w Poznaniu lub online.