Nasz zespół

livart-tlo4.png
Eksperci zdrowia psychicznego

Interdyscyplinarny zespół

Zespół tworzący Ośrodek Psychoterapii Livart to zespół psychoterapeutów certyfikowanych lub w trakcie certyfikacji, wykwalifikowanych psychologów i specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego.

To zespół interdyscyplinarny, łączący różne podejścia/nurty psychoterapeutyczne, m.in. Gestalt, terapię systemową, poznawczo behawioralną czy psychodynamiczną.

Poznaj naszych specjalistów

Karina Szczęsna
Karina Szczęsna
Założycielka Ośrodka Livart
Psychoterapeutka Gestalt

Prowadzę prywatną praktykę, proponując terapię indywidualną oraz konsultacje psychologiczne lub psychoterapeutyczne dla par oraz grup. Dokładam wszelkich starań, aby zrozumieć każdą osobę, która zgłasza się do mojego gabinetu z prośbą o pomoc psychoterapeutyczną.  

Marzena Tasiemska
Marzena Tasiemska
Dyrektor Zarządzająca
Psychoterapeutka

W pracy z drugim człowiekiem najważniejsza jest dla mnie empatia, uważność i chęć zrozumienia. Cenię sobie mocne, profesjonalne relacje i zaufanie. Pracuję w podejściu systemowym, co oznacza całościowo, biorąc pod uwagę człowieka, jego środowisko i szerszy kontekst. Mniejszą wagę przywiązuję do przeszłości czy źródeł problemów mojego klienta, bardziej skupiam się na tym, co jest „tu i teraz”, a także na wsparciu w znalezieniu i wdrożeniu możliwych rozwiązań.

Krzysztof Juchacz
Krzysztof Juchacz
Psychoterapeuta

W gabinecie pracuję z przekonaniem, że moim zadaniem jest przede wszystkim z ludźmi rozmawiać. Ta wydawać by się mogło prosta czynność sprawia, że terapia nie jest tu celem samym w sobie, jest poniekąd efektem ubocznym, a proces zmiany, zdrowienia, dzieje się niejako przy okazji spotkania. Czasem nie trzeba wiele. Pracuję w nurcie humanistycznym.

livart-tlo6.png
Alicja Grupka
Alicja Grupka
Psychoterapeutka

W swojej praktyce terapeutycznej stosuję nie tylko podejście humanistyczno-egzystencjalne, ale również wprowadzam techniki poznawczo-behawioralne oraz elementy Analizy Transakcyjnej. Swój warsztat i umiejętności rozwijam wielokierunkowo nieustannie poszerzając swoją wiedzę. 

Ewelina Mechelowska
Ewelina Mechelowska
Psychoterapeutka

Praktykę zawodową wiążę przede wszystkim z towarzyszeniem osobom w procesie rozwoju oraz odkrywania zasobów – silnych stron i obszarów, które mogą być przeszkodą w korzystaniu i czerpaniu z życia w pełni. Zapraszam Cię do podróży dookoła świata czyli siebie samego. 

Magdalena Wawrzyniak
Magdalena Wawrzyniak
Psychoterapeutka

W swojej praktyce skupiam się przede wszystkim na tworzeniu z Klientem atmosfery bezpieczeństwa i zaufania. Świadome odnajdywanie punktów wsparcia, zarówno w sobie jak i w relacji terapeutycznej jest fundamentem do zmiany, po którą najczęściej przychodzimy do gabinetu.

Julia Harendarz
Julia Harendarz
Asystentka terapii

Postaram się zadbać o komfortową atmosferę w naszym ośrodku, będę przyjaznym głosem który usłyszycie w słuchawce oraz uśmiechem który zobaczycie gdy zawitacie w nasze progi. Będę dbała o to aby każde spotkanie odbyło się planowo oraz służyła pomocą, każdej osobie, która się u nas pojawi.

Iwona Borkowska
Agnieszka Ratajczak
Martyna Bogusław
Agnieszka Garczyk-Korytowska
Jadwiga Gończarow-Hakało
Wizyta u psychoterapeuty

Umów się na konsultację

Wybierz termin konsultacji psychoterapeutycznej, specjalistę, z którym chcesz się spotkać, i zarezerwuj wizytę w Ośrodku Psychoterapii Livart – w Poznaniu lub online.