Poznaj naszych specjalistów

Apolonia Borzęcka
Psycholog, psychoterapeutka psychodynamiczna

Specjalizuję się w leczeniu zaburzeń osobowości oraz nerwic. Swoją pomoc kieruję również do osób zmagających się z kryzysem życiowym, niskim poczuciem wartości, brakiem motywacji, a także doświadczających trudności w funkcjonowaniu społecznym i emocjonalnym, w tym w relacjach interpersonalnych.

Magdalena Wawrzyniak​
Psychoterapeutka Gestalt

W swojej praktyce skupiam się przede wszystkim na tworzeniu z Klientem atmosfery bezpieczeństwa i zaufania. Świadome odnajdywanie punktów wsparcia, zarówno w sobie jak i w relacji terapeutycznej jest fundamentem do zmiany, po którą najczęściej przychodzimy do gabinetu.

Natalia Moroz
Psychoterapeutka Gestalt

Pomagam przetrwać kryzys wywołany wojną i jej liczne konsekwencje. Wspieram w okresie adaptacji w kraju, który udzielił schronienia.  Jestem przekonana, że dzięki wsparciu każdy może znaleźć wyjście z trudnych sytuacji życiowych, zbudować dla siebie wsparcie i zacząć żyć pełnią życia.

Krzysztof Juchacz
Psychoterapeuta Gestalt

W gabinecie pracuję z przekonaniem, że moim zadaniem jest przede wszystkim z ludźmi rozmawiać. Ta wydawać by się mogło prosta czynność sprawia, że terapia nie jest tu celem samym w sobie, jest poniekąd efektem ubocznym, a proces zmiany, zdrowienia, dzieje się niejako przy okazji spotkania. Czasem nie trzeba wiele.

Alicja Grupka
Psychoterapeutka Gestalt

W swojej praktyce terapeutycznej stosuję nie tylko podejście humanistyczno-egzystencjalne, ale również wprowadzam techniki poznawczo-behawioralne oraz elementy Analizy Transakcyjnej. Swój warsztat i umiejętności rozwijam wielokierunkowo nieustannie poszerzając swoją wiedzę. 

Joanna Sadowska
Stażystka, psychoterapeutka w trakcie certyfikacji

Najważniejsze jest dla mnie Twoje bezpieczeństwo. Chcę, byś czuł(a) się zaopiekowany(a). Nie zawsze będzie łatwo — każda rewolucja to efekt złości, a zmiana to dziecko buntu. Ja będę z Tobą tam, gdzie Cię wiatr wywieje — czy na mieliznę, czy na wyspę, czy na otwartą wodę. W naszej relacji nigdy nie zostaniesz sam(a).

Monika Grochocka Prorok
Stażystka, psychoterapeutka w trakcie certyfikacji

Pracuję w zakresie problemów rozwojowych, osobowościowych i zaburzeń nastroju. Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji. Dużą uwagę przykładam do relacji terapeutycznej bo to ona jest fundamentem zmiany dla klienta. Wierzę w potencjał rozwojowy każdego człowieka, który uwalnia się gdy tworzymy mu sprzyjające warunki.

Jakub Gródecki
Stażysta, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie certyfikacji w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt. Podczas spotkań z Klientami najważniejsze jest dla mnie stworzenie bezpiecznej atmosfery. Wspieram ich w przeżywanych kryzysach, wypaleniu zawodowym czy depresji. Kluczowym elementem w odzyskania harmonii jest zrozumieć siebie i swoje emocje. Chętnie Ci w tym pomogę.

Julia Harendarz
Asystentka terapii

Dbam o komfortową atmosferę w naszym ośrodku, będę przyjaznym głosem który usłyszycie w słuchawce oraz uśmiechem który zobaczycie gdy zawitacie w nasze progi. Dbam o to, aby każde spotkanie odbyło się planowo oraz służę pomocą każdej osobie, która się u nas pojawia.

Karolina Pomierna
Wirtualna Asystentka

W Ośrodku dbam o jego wirtualną (i wizualną) część – czyli media społecznościowe. Zajmuję się tworzeniem grafik i treści, opiekuję się stroną internetową, a także odpowiadam za wysyłkę newslettera. Dbam o to, aby nasze merytoryczne treści w przyjemny sposób docierały do jak największej liczby odbiorców.

Wizyta u psychoterapeuty

Umów się na konsultację

Wybierz termin konsultacji psychoterapeutycznej, specjalistę, z którym chcesz się spotkać, i zarezerwuj wizytę w Ośrodku Psychoterapii Livart – w Poznaniu lub online.