Joanna Sadowska

Joanna Sadowska

Psychoterapeutka w procesie szkolenia Gestalt i TSR

Odtwórz wideo

O mnie

Jestem psycholożką „w fazie rozwojowej”. Studia skończyłam na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aktualnie biorę udział w czteroletnim szkoleniu w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt. Jestem świeżakiem — doświadczenie zawodowe zdobywałam na różnych polach. Zawsze jednak była to praca z ludźmi i chcę, by tak zostało, ale tym razem skorzystam z nabytych skilli wspierającego i akceptującego psychologa.

Co jest dla mnie ważne w pracy?

Najważniejsze jest dla mnie Twoje bezpieczeństwo. Chcę, byś czuł(a) się zaopiekowany(a). Nie zawsze będzie łatwo — każda rewolucja to efekt złości, a zmiana to dziecko buntu. Ja będę z Tobą tam, gdzie Cię wiatr wywieje — czy na mieliznę, czy na wyspę, czy na otwartą wodę. W naszej relacji nigdy nie zostaniesz sam(a).

W czym
pomagam?

W odkrywaniu skarbów — Twoich zasobów i ograniczeń. Dzięki tym pierwszym się rozwiniesz, a dzięki tym drugim — nauczysz się siebie.

Wykształcenie

mgr psychologii — Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu 

w trakcie szkolenia Gestalt – Wielkopolska Szkoła Psychiterapii Gestalt

w trakcie szkolenia Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniu

Prywatnie

Kocham wszystkie psy na świecie, a najbardziej mojego Tabasko „z odzysku”, z którym spędzam długie godziny na chodzeniu po krzakach i bieganiu za wronami. Resztę czasu przeznaczam na pisanie historyjek, czytanie, jazdę rowerem, gotowanie, medytację, jogę, podróże, no i obowiązkowo Netfliksa i HBO. A i zapomniałabym — uwielbiam też spać.