Apolonia Borzęcka

a woman with curly hair wearing glasses and a black shirt

Psycholog, psychoterapeutka psychodynamiczna w trakcie certyfikacji

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie certyfikacji 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalność: psychoterapia zaburzeń psychicznych). Rozwijałam się także w naukowym podejściu do psychologii, uczestnicząc w stażu w Laboratorium Badań Jakościowych i Mieszanych w Psychologii Klinicznej w Poznaniu. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych.

Jak pracuję?

Prowadzę psychoterapię w nurcie psychodynamicznym. Szczególnie bliska jest mi terapia skoncentrowana na przeniesieniu (TFP).

Co jest dla mnie ważne w pracy?

W pracy terapeutycznej najistotniejsze jest dla mnie zbudowanie stabilnej i bezpiecznej relacji opartej na zaufaniu, która będzie przestrzenią do dzielenia się w sposób swobodny swoimi myślami, emocjami i trudnościami.

W czym
pomagam?

Specjalizuję się w leczeniu zaburzeń osobowości oraz nerwic. Swoją pomoc kieruję również do osób zmagających się z kryzysem życiowym, niskim poczuciem wartości, brakiem motywacji, a także doświadczających trudności w funkcjonowaniu społecznym i emocjonalnym, w tym w relacjach interpersonalnych.

Wykształcenie, certyfikaty, kursy

  • Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej – Krakowskie Centrum Psychodynamiczne – w trakcie
  • Psychologia, jednolite studia magisterskie, specjalność: psychoterapia zaburzeń psychicznych, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Prywatnie

Prywatnie uwielbiam pisać oraz czytać książki, a w wolnym czasie spacerować i uprawiać jogę.