Psychoterapia par

Jak wygląda psychoterapia par w Ośrodku Psychoterapii Livart?

livart-tlo7.png

Psychoterapia par odbywa się raz na 2 tygodnie w naszych gabinetach przy ulicy Wierzbięcice 33/4 w Poznaniu. Dowiedz się więcej o naszym ośrodku.

Konsultacje trwają 1,5 godziny, a następujące po nich sesje –  60 minut.

Pierwsze trzy do pięciu spotkań (Wy wspólnie decydujecie, ile ich będzie) nazywamy konsultacjami. W tym czasie możecie zdecydować, czy odpowiada Wam miejsce, metoda pracy i osoba psychoterapeuty. Jeśli nie, żegnamy się i każdy idzie swoją drogą. Jeśli potrzebujecie namiarów na innego psychoterapeutę, otrzymujecie takie kontakty w pakiecie.

Jeśli decydujecie się na dalszą wspólną drogę, zawieramy „kontrakt psychoterapeutyczny”. W kontrakcie uwzględniamy terminy spotkań, zasady odwoływania sesji, zmiany terminów, cele i potrzeby dotyczące zmian w Waszym związku.

Możecie liczyć na prace domowe, eksperymenty i wszelkie dostępne i znane nam narzędzia, które pomogą Wam znaleźć drogę do siebie i poprawić komunikację między Wami, a także zrozumieć mechanizmy wpływające na Waszą relację. Opracujemy wspólne strategie na polepszenie jakości Waszego życia w związku.

Terapeuta w pracy z parami nie jest sprzymierzeńcem czy stroną żadnego z partnerów.

Wizyta u psychoterapeuty

Umów się na konsultację

Wybierz termin konsultacji psychoterapeutycznej, specjalistę, z którym chcesz się spotkać, i zarezerwuj wizytę w Ośrodku Psychoterapii Livart – w Poznaniu lub online.