Anna Malinowska

Anna Malinowska Psychoterapia Pozytywna

Psychoterapeutka w trakcie certyfikacji

O mnie

Nazywam się Anna Malinowska, jestem psychoterapeutką Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej w trakcie szkolenia we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Jest to nurt integrujący podejście psychodynamiczno-humanistyczne. Poza psychoterapią interesuję się rozwojem osobistym, który praktykuję, ponieważ jestem akredytowanym coachem ICF ACC. Jestem także doradcą zawodowym i mediatorem rodzinnym. Uczestniczę w webinarach oraz szkoleniach, przez co wzbogacam swoje doświadczenie oraz dbam o rozwój zawodowy.

Jak pracuję?

W swojej pracy stawiam na relację psychoterapeutyczną jak i holistyczne postrzeganie drugiego człowieka. Stosuję różnorodne techniki i metody pracy z takich nurtów jak TPP, ACT, Analiza Transakcyjna czy Logoterapia. Wybieram te, które najbardziej będą pomagały w poznawaniu siebie oraz umożliwią dostrzeganie tych obszarów, które są wspierające i dające przestrzeń do osiągnięcia celu.

Co jest dla mnie ważne w pracy?

Najważniejszym aspektem w mojej pracy jest wysłuchanie drugiego człowieka oraz podążanie za nim/nią „drogą”, która pozwoli odnaleźć równowagę w jego/jej życiu. Ważne jest dla mnie uświadomienie zdolności, mocnych stron i potencjału, które można rozwijać, a które każdy z nas posiada oraz odkrycie sposobów radzenia sobie z tym co trudne.

Komu pomagam?

Wspieram osoby, które zmagają się z problemami w relacjach z innymi, z niskim poczuciem własnej wartości oraz brakiem motywacji lub doświadczają lęków. Pomagam także osobom, które zmagają się z kryzysem życiowym czy zawodowym oraz cierpią z powodów objawów somatycznych.

Moje doświadczenie

  • Wrocławski Instytut Psychoterapii: Zaawansowany Kurs Psychoterapii Pozytywnej – w trakcie

  • Międzynarodowy Certyfikat Konsultanta Psychoterapii Pozytywnej

  • Collegium Da Vinci: Dziedzina Psychologia, magister Doradca Zawodowy i Coaching

  • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu: magister filologii angielskiej

  • Zaburzenia lękowe u dzieci i młodzieży, Centrum Rozwoju Personalnego Wrocław

  • Positive Education for Well-Being and Life-Skills Development, Europass Firenze

  • Consulting Kariery, Collegium Da Vinci

  • Mediacje sądowe i pozasądowe, Akademia Bliżej

  • Droga do siebie: wstęp do treningu interpersonalnego, HR Ninja

  • Associate Certified Coach (ICF ACC) Collegium da Vinci

Prywatnie

Uwielbiam podróżować, poznawać nowe kultury i ich zwyczaje. Lubię żeglowanie, długie spacery i uczenie się języków obcych. Mam szczególne miejsce w swoim sercu dla czworonożnych przyjaciół.

Anna Malinowska psychoterapia niskopłatna