Aneta Kamińska

Aneta Kamińska

Psychoterapeuta w trakcie certyfikacji

O mnie

Jestem psychologiem. Ukończyłam studia psychologiczne o specjalności klinicznej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aktualnie studiuję psychoterapię w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii w nurcie integracyjnym. Pracuje z osobami dorosłymi. Oprócz psychoterapii interesuje mnie neuropsychologia, doświadczenie z tego obszaru nabywam w szpitalu na oddziale neurologicznym i udarowym. W  mojej pracy korzystam z aktualnej wiedzy psychologii klinicznej oraz poddaję się regularnej superwizji.

Co jest dla mnie ważne w pracy?

Główny celem mojej pracy jest pokierowanie człowieka w kierunku świadomego rozumienia siebie, swoich potrzeb, emocji i zachowań. Odkrywanie siebie jest podróżą, czasami w nieznane rejony. Możemy razem wejść na ten pokład.

Wykształcenie

„Dawanie jest bardziej radosne niż przyjmowanie, nie dlatego, że jest pozbawieniem, ale dlatego, że w akcie dawania leży wyraz mojego życia” Erich Fromm

– Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
– Wielkopolski Instytuty Psychoterapii
– Kurs „Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach”
– Certyfikat „Jak pracować z pacjentem, który żyje w ciągłym lęku i zamartwianiu?”

Prywatnie

Moją pasją jest moda, lubię tworzyć i czuć w tym swoje serce. Uwielbiam podróże oraz przyrodę, szczególnie w miejsca, gdzie jest turkusowa woda i palmy. Kocham kino, czarny humor oraz czerwone wino. To, co dla mnie szczególnie ważne, to czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi.