Klaudia Krzywicka

klaudia-krzywicka

Asystentka Terapii

Jestem osobą pierwszego kontaktu, zapewnię Ci wsparcie psychologiczne oraz pomogę Ci wybrać nurt i psychoterapeutę. Możesz liczyć na poufność i pełną wyrozumiałość z mojej strony. Z ciepłem i empatią odpowiem na Twoje pytania oraz udzielę Ci pomocy. Tworzę w naszym ośrodku bezpieczną przestrzeń i ciepłą atmosferę. Zajmuję się również psychoedukacją. 

klaudia-krzywicka

O mnie

Jestem studentką 3 roku psychologii. Ukończyłam również studia filologiczne na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Rozwijam się w zakresie psychologii. Wiedzę czerpię gdzie się da, nie tylko na studiach, ale również na szkoleniach i warsztatach. Szczególnie w tematyce uzależnień i psychotraumatologii. Zajmuje się psychoedukacją, prowadzę konto  „Psychika bez tajemnic” na Instagramie.

Jak pracuję?

Moim celem jest stworzenie dla Ciebie bezpiecznej przestrzeni, w której będziesz mógł/mogła zadać pytania odnośnie nurtów, sesji, terapeutów oraz podzielić się swoimi obawami i lękami. Zdaje sobie z tego sprawę, że ciężko jest się przed kimś otworzyć oraz zrobić ten pierwszy krok. Jestem dla Ciebie, aby Ci w tym pomóc. Z ciepłem i empatią Cię wysłucham i odpowiem na Twoje pytania. Pomogę Ci wybrać nurt i psychoterapeutę. Możesz liczyć na poufność i pełną wyrozumiałość z mojej strony. 

W czym pomagam?

Pomagam osobom, które mają trudności w wyborze nurtu oraz psychoterapeuty. Jeśli się zgubiłeś/aś, stoisz na rozdrożu dróg i nie wiesz którędy pójść, spokojnie. Jestem, aby Ci pomóc. Razem znajdziemy odpowiednią drogę ku polepszeniu Twojego zdrowia i samopoczucia. 

Moje wykształcenie

Jestem studentką 3 roku psychologii. Ukończyłam również studia filologiczne na Uniwersytecie Adama Mickiewicza.

Prywatnie

Moją pasją jest psychoedukacja. Założyłam oraz prowadzę konto „Psychika bez tajemnic” na Instagramie. Jednak największą wartością jest dla mnie moja rodzina. Czas z bliskimi jest dla mnie bezcenny. W wolnym czasie wybieram również czytanie książki lub aktywność fizyczną 🙂