Psychoterapia niskopłatna

Czym jest psychoterapia niskopłatna?

Projekt psychoterapii niskopłatnej pozwala skorzystać ze wsparcia osobom, których z różnych powodów nie stać na psychoterapię w prywatnych gabinetach ani oczekiwanie w długich kolejkach w ramach NFZ.

Rozumiemy, że psycholog NFZ ma często wiele ograniczeń: długi czas oczekiwania na wizytę (często nawet kilka-kilkanaście miesięcy), limit wizyt czy brak zaufania klientów.

Dlatego tworzymy przestrzeń terapeutyczną, w której wychodzimy na przeciw osobom, które mimo to pragną zadbać o swoje zdrowie i komfort psychiczny.

psychoterapia niskopłatna_2
psychoterapia niskopłatna_01

Psychoterapia niskopłatna jest dla Ciebie, jeśli:

Kto prowadzi psychoterapię niskopłatną?

Psychoterapia niskopłatna prowadzona jest przez psychologów, terapeutów w trakcie certyfikacji. Psychoterapeuci w szkoleniu mają wyższe wykształcenie i najczęściej są na drugim lub trzecim roku szkoły psychoterapii. Mają także pozwolenie superwizora na prowadzenie psychoterapii indywidualnej, a praca z osobami poszukującymi wsparcia daje im możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia.

Gdzie odbywają się sesje psychoterapii?

Spotkania z terapeutą odbywają się najczęściej online – możesz więc skorzystać z terapii niezależnie od tego, gdzie mieszkasz.

livart-tlo4.png

Nasi stażyści prowadzący psychoterapię niskopłatną

Sesja Psychoterapii Niskopłatnej

Umów się na konsultację

Wybierz termin konsultacji psychoterapeutycznej, specjalistę, z którym chcesz się spotkać, i zarezerwuj wizytę w Ośrodku Psychoterapii Livart – w Poznaniu lub online.