Małgorzata Sawicka

Psychoterapeutka w trakcie szkolenia

O mnie

Ukończyłam studia magisterskie w obszarze psychologii, specjalność psychologia kliniczna. Obecnie jestem w trakcie szkoły psychoterapii w ujęciu integracyjnym, oraz absolwentką studiów Poradnictwo Żywieniowe na UM w Poznaniu.Do człowieka w procesie terapii podchodzę holistycznie. Połączenie równowagi ciała i umysłu, daje bowiem możliwość zdrowej relacji z samym sobą i całym światem. W pracy, koncentruję się wiec, na znaczeniu tych elementów i integrowaniu człowieka jako całości. 

Jak pracuję?

Pracuje w ujęciu integracyjnym, czyli dostosowuje do pacjenta poszukiwanie przyczyn konkretnych zaburzeń, narzędzia jak i metody pracy. W swoim warsztacie, używam również technik pracy z nieświadomością i poszukuje rozwiązań, pozwalających na optymalizację procesu terapeutycznego. 

Co jest dla mnie ważne w pracy?

Człowiek jest dla mnie centrum uwagi. Zrozumienie samego faktu, iż każdy z nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny czyni nas, doskonale wspaniałymi istotami. Jest to niezwykle ważny element w procesie zdrowienia. Miłość i samoakceptacja, jest pierwszym krokiem do szczęśliwego i spokojnego życia. Dodatkowo, ważna jest dla mnie praca nad kontaktem z samym sobą, oraz z własnym ciałem – szacunek i samoakceptacja to klucze do zdrowych i udanych relacji.

W czym pomagam?

  • zaburzenia odżywiania
  • zaburzenia lękowe
  • depresja
  • zaburzenia psychosomatyczne
  • braku satysfakcji z życia
  • potrzeby wsparcia w budowaniu relacji z innymi ludźmi
  • w radzeniu sobie z lękiem
  • natrętnymi myślami lub niskim poczuciem własnej wartości

Moje doświadczenie

Jestem psychologiem. Ukończyłam WSB w Poznaniu na kierunku psychologia – specjalność psychologia kliniczna. Obecnie, jestem w takcie studium psychoterapii w ujęciu integracyjny w SPCh Poznań. Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnorodnych szkoleniach i kursach oraz studiowaniu wybranej literatury. 

– Szkolenie Terapia schematów i małżeńska – Psychodia

– Szkolenie Perfect Life Proces – Rozwojowiec

 

Prywatnie

Lubię sport i aktywność, szczególnie na świeżym powietrzu. Interesuję się również zdrowym stylem życia i jego wpływem na nasze samopoczucie. Od niedawna, trenuje taniec towarzyski. Lubię poznawać nowe miejsca oraz spędzać czas z osobami, które są dla mnie ważne. Kluczową rolę, odgrywa również dla mnie rozwój osobisty, który jest ciągłą przygodą, pozwalającą lepiej poznawać samą siebie jak i drugiego człowieka.