Magdalena Wawrzyniak

Magdalena Wawrzyniak

Psychoterapeutka Gestalt

O mnie

Jestem psychoterapeutką Gestalt, od 2019 r. prowadzę konsultacje psychologiczne oraz długoterminowe procesy terapeutyczne. Przez ponad dziesięć lat byłam związana z biznesem, co wspiera dodatkowo moją pracę na wielu płaszczyznach. Dużą wagę przywiązuję do rozwoju i balansu w życiu, mając na względzie wpływ dobrostanu terapeuty na jakość prowadzonych sesji. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Co jest dla mnie ważne w pracy?

Zaufanie, bezpieczeństwo, indywidualne podejście, elastyczność i otwartość na różne formy ekspresji, wspieranie sprawczości, uważność.

W czym
pomagam?

Depresja, stany lękowe, kryzysy życiowe, problemy w relacjach.

Jak
pracuję?

Podstawowym narzędziem mojej pracy jest rozmowa, która ma przybliżyć Klienta i mnie do źródła problemu. Koncentruję się na wyznaczonym celu terapii, mając otwartość na to, że nie zawsze cel ten jest nazwany i gotowy do pracy – pomagam go wówczas odnaleźć. Pracuję w nurcie Gestalt, korzystając z bogactwa, jakie daje relacja między Klientem a terapeutą. W swojej pracy zwracam również uwagę na ciało i na sygnały, jakie wysyła.

Wykształcenie

Dyplom ukończenia całościowego czteroletniego szkolenia w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt.

Doświadczenie

  • Od 2019 r. pracuję indywidualnie w gabinecie, prowadząc zarówno konsultacje psychologiczne jak i długoterminowe procesy terapeutyczne;
  • W latach 2020-2021 wzięłam udział w organizowanym przez Ośrodek Livart projekcie terapii niskopłatnych;
  • Od 2021 r. jestem częścią interdyscyplinarnego zespołu psychoterapeutów w Ośrodku Livart.

Prywatnie

Realizuję się jako mama.