Klaudia Oljasz

Psychoterapeutka w trakcie szkolenia

O mnie

Jestem socjolożką aktualnie w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym. Zależy mi na wspieraniu osób dorosłych w kryzysie psychicznym zmagających się z różnymi trudnościami. 

Jak pracuję?

W pracy ważne jest dla mnie stworzenie zdrowej, bezpiecznej relacji w oparciu o szczerość i zrozumienie. Wierzę, że wartościowa relacja terapeutyczna jest jedną z ważniejszych składowych udanego procesu terapeutycznego. Zależy mi na towarzyszeniu w podróży do osiągnięcia preferowanych zmian i celów terapeutycznych. 

 

W swojej pracy wykorzystuję techniki nurtu poznawczo-behawioralnego oraz używam dialogu motywującego. 

Co jest dla mnie ważne w pracy?

Za najważniejsze w mojej pracy uważam bezpieczeństwo, empatię, wrażliwość na drugą osobę i zrozumienie. Proces terapeutyczny nie zawsze będzie łatwy, ale na pewno satysfakcjonujący i poprawiający jakość życia. Jestem gotowa na to, aby towarzyszyć Ci w tej podróży i podążać za twoimi potrzebami.

W czym pomagam?

  • zaburzenia depresyjne
  • zaburzenia lękowe
  • poczucie niskiej samooceny

Moje doświadczenie

Jestem socjolożką. Ukończyłam studia o kierunku socjologia na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym w Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie. 

Prywatnie

Jestem podróżniczką, lubię próbować nowych rzeczy i rozwijać się na różnych płaszczyznach. Fascynuje mnie świat fotografii i video. Uwielbiam czytać i gotować. Czasem kuszą mnie sporty ekstremalne.