Psychoterapeutka w trakcie szkolenia
Do wybrania drogi psychoterapeuty skłoniła mnie przede wszystkim ciekawość drugiego człowieka.
W trakcie wspólnej z klientem podróży terapeutycznej dążę do zbudowania relacji opartej na bezpieczeństwie, szacunku i zaufaniu.
Zapraszam osoby dorosłe, które:
– poszukują wsparcia w obszarze relacji partnerskich, rodzinnych, biznesowych
– mają trudności w radzeniu sobie z emocjami takimi jak złość, lęk, smutek, wstyd, poczucie winy
– chcą wzmocnić poczucie własnej wartości
– chcą nauczyć się stawiania granic w relacjach z innymi
– czują, że powinny przepracować trudne doświadczenia z okresu dzieciństwa, po to by przestały one dominować nad ich dorosłym życiem
– potrzebują podnieść się z kryzysu po ważnej życiowej stracie (żałoba, rozpad relacji, utrata pracy, majątku)
– czują że utknęły w miejscu, w którym nie są szczęśliwe, ale brak im motywacji/ siły do zmiany
– znajdują się w okresie kryzysu zawodowego – zwolnienie z pracy, wypalenie, mobbing, nadmierny stres zawodowy
Jestem mamą dwóch córek, w wieku szkolnym i przedszkolnym, codziennie towarzyszą mi więc radość z bycia z nimi i odpowiednia porcja wyzwań wychowawczych.
Bardzo lubię bycie w podróży, zmiany miejsc, krajobrazu za oknem.
Woda to zdecydowanie mój żywioł, pływanie daje mi poczucie wolności i przestrzeń do rozmowy ze sobą. Kocham duże miasta i ich dynamikę, lecz z upływem lat coraz bardziej doceniam możliwość kontaktu z naturą.
