Psychoterapeutka w trakcie certyfikacji
Wierzę, że każdy człowiek ma w sobie potencjał do zmiany i odnalezienia wewnętrznej równowagi.
Jestem psychoterapeutką Gestalt po ukończonym całościowym 4- letnim szkoleniu psychoterapeutycznym w Warszawskiej Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie, obecnie w procesie certyfikacji EAGT. Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą, towarzysząc im w momentach kryzysu, zmiany i poszukiwania większej spójności ze sobą.
W pracy kieruję się empatią, otwartością i akceptacją. Tworzę przestrzeń opartą na bezpieczeństwie i zaufaniu, w której można zatrzymać się, przyjrzeć swoim doświadczeniom i stopniowo odzyskiwać kontakt z własnymi emocjami oraz potrzebami.
Bliska jest mi uważność na drugiego człowieka i wspieranie go w trudnych momentach życia. Wierzę, że relacja oparta na szacunku i autentyczności daje możliwość wprowadzania realnych zmian i rozwoju.
Pomagam odkrywać nowe możliwości i sposoby rozumienia siebie, korzystając z metod charakterystycznych dla podejścia Gestalt, takich jak:
• praca z ciałem
• praca z metaforą
• praca ze snem
• praca z rysunkiem
Dobór sposobu pracy zawsze dostosowuję do potrzeb i gotowości klienta.
Nie daję gotowych rozwiązań. Towarzyszę w odkrywaniu własnych zasobów, w podejmowaniu decyzji oraz w budowaniu większej spójności ze sobą.
Moim priorytetem jest otwartość, akceptacja i uważność na drugiego człowieka i wspieranie go w trudnych momentach życia.
W swojej pracy wspieram osoby, które:
Szczególnie bliska jest mi praca z osobami w kryzysach relacyjnych i rodzinnych, w tym w sytuacjach okołorozwodowych (rozstania, opieka nad dziećmi, konflikty).
Moje wcześniejsze doświadczenie jako adwokatki i mediatorki pozwala mi z dużym zrozumieniem towarzyszyć osobom w tych procesach.Ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim oraz aplikację adwokacką. Jestem mediatorką sądową.
Przez wiele lat pracowałam jako adwokatka, wspierając osoby w sytuacjach kryzysowych, konfliktach rodzinnych oraz procesach rozwodowych i okołorozwodowych.
Od ponad 10 lat jestem związana z psychoterapią Gestalt – najpierw jako uczestniczka warsztatów i klientka, następnie w roli zawodowej.
Pracuję pod regularną superwizją oraz pozostaję w procesie własnej psychoterapii.
Jestem mamą dwóch synów i żoną. Przez wiele lat byłam związana ze sportem jako siatkarka – sport do dziś pozostaje moją pasją i ważnym kontekstem rozumienia pracy z presją, wytrwałością i realizacją celów.
W wolnym czasie cenię taniec, dobrą książkę, film, podróże oraz grę na gitarze elektrycznej.